Team EQili

Dit is Team EQili! Een hecht team mensen, gedreven door passie om onze klanten te helpen. Vol enthousiasme laten we de wereld kennis maken met onze oplossingen en werken we samen aan implementaties en nieuwe ontwikkelingen.

naam Karlo Mans Directeur / Oprichter Ik geloof in de kracht van
eenvoud en overzichtelijkheid
links In/Karlomans Karlo.Mans@EQili.nl

Naam Gerard Stams Inside EQili Specialist Ik zie erop toe dat de EQili
applicatie optimaal functio-
neert voor onze klanten
Links In/Gerard-Stams Gerard.Stams@EQili.nl

Slide Hilde Hauman Consultant Service is geen afdeling
maar een mentaliteit
Slide In/hhauman Hilde.Hauman@EQili.nl

Slide Sander Jonk Managing Consultant Door de vraag en het proces
scherp te krijgen, werk ik toe
naar realistische oplossingen
Slide In/SanderJonk Sander.Jonk@EQili.nl
Sander

naam Monique Boesewinkel Consultant Door mijn accountancy achter-
grond verbind ik klant en EQili
voor het beste resultaat
links In/Monique-Boesewinkel Monique.Boesewinkel@EQili.nl

Slide Andre Loogman Business Developer Ik denk graag met u mee over
de strategische inzet van
onze oplossingen
Slide In/andré-loogman Andre.Loogman@EQili.nl

Actueel

Nieuws

  • sanderjonk

Even kennismaken: Sander Jonk

Team EQili blijft groeien! Sinds 1 december is Sander Jonk in dienst bij EQili als managing consultant. Sander heeft bedrijfskunde gestudeerd in Groningen en is de afgelopen jaren steeds een stapje Zuidelijker gaan wonen en werken. Hij woont nu [...]

Blog

Download

Whitepaper: Een soepel afsluitings-proces in “het nieuwe normaal”

Het jaar 2020 zal voor altijd herinnerd worden als het jaar waarin het niet langer vanzelfsprekend en noodzakelijk was om arbeid te leveren in de gezamenlijke kantoortuin. Het werken op afstand lijkt “het nieuwe normaal” te zijn. In dit whitepaper gaan we in op de randvoorwaarden […]